Not taxable users (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Order
lv: Secība

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: User name
lv: Lietotāja vārds
