Not taxable users (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
