Not taxable users (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക
