Not taxable users (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Order
mn: Дараалал
