Not taxable users (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်
