Not taxable users (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस
