Not taxable users (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Order
nl: Volgorde

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Edit user
nl: Gebruiker bewerken

en: Delete user
nl: Gebruiker verwijderen

en: Custom date
nl: Aangepaste datum
