Not taxable users (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Add user
nn: Legg til brukar
