Not taxable users (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Order
oc: Òrdre

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire
