Not taxable users (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ
