Not taxable users (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Order
pl: Kolejność

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Delete user
pl: Usuń użytkownika
