Not taxable users (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Order
ps: اوډون

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: User name
ps: کارن نوم
