Not taxable users (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Order
pt: Ordem

en: Expiration date
pt: Data de validade

en: Add user
pt: Adicionar utilizador

en: User name
pt: Nome de utilizador

en: Custom date
pt: Data personalizada
