Not taxable users (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Order
ro: Comandă

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: User name
ro: Nume utilizator
