Not taxable users (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Order
ru: Порядок

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Edit user
ru: Редактировать пользователя

en: Delete user
ru: Удалить пользователя

en: Custom date
ru: Пользовательская дата
