Not taxable users (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Order
se: Diŋgo
