Not taxable users (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Order
si: පිලිවෙල
