Not taxable users (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Order
sk: Poradie

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Custom date
sk: Vlastný dátum
