Not taxable users (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Order
sl: Vrstni red

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika
