Not taxable users (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Add user
sq: Shto përdorues
