Not taxable users (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Order
sr: Редослед
