Not taxable users (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: delete
sv: radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Order
sv: Ordning

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: User name
sv: Användarnamn

en: Edit user
sv: Redigera användare

en: Delete user
sv: Radera användare
