Not taxable users (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Order
ta: வரிசை

en: Add user
ta: பயனரை சேர்

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
