Not taxable users (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Order
te: క్రమం

en: Add user
te: వాడుకరిని చేర్చడం
