Not taxable users (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: edit
th: แก้ไข

en: Order
th: เรียงตาม

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้
