Not taxable users (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: delete
tr: sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Order
tr: Sıralama

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Delete user
tr: Kullanıcı sil
