Not taxable users (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش
