Not taxable users (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Order
uk: Послідовність

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Add user
uk: Додати користувача

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Edit user
uk: Редагувати користувача

en: Delete user
uk: Вилучити користувача
