Not taxable users (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم
