Not taxable users (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Order
vi: Thứ tự

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: User name
vi: Tên người dùng
