Notice Killer (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: File
af: Lêer

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: User
af: Gebruiker

en: Never
af: Nooit

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Referrer
af: Verwyser
