Notice Killer (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Type
lv: Veids

en: File
lv: Fails

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: User
lv: Lietotājs

en: Never
lv: Nekad

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Line
lv: Līnija

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Function
lv: Funkcija

en: Backtrace
lv: Izsekošana

en: Clear log messages
lv: Tīrīt žurnāla ierakstus

en: Database log cleared.
lv: Datubāzes žurnāls iztīrīts
