Notice Killer (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Clear log messages
bo: ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་བསུབ་པ

en: This will permanently remove the log messages from the database.
bo: འདིས་གྲངས་མཛོད་ནས་ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་དུས་གཏན་དུ་བསུབ་རྒྱུ་ཡིན།

en: Database log cleared.
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་ཟིན་ཐོ་གཙང་བཟོ་བྱས་ཚར།
