Notice Killer (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: File
ne: फ़ाइल

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Location
ne: स्थान

en: Line
ne: रेखा

en: Details
ne: विस्तृत
