Notice Killer (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: File
oc: Fichièr

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: User
oc: Utilizaire

en: Never
oc: Pas jamai

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Line
oc: Linha

en: Details
oc: Detalhs

en: Referrer
oc: Referent

en: Function
oc: Foncion

en: Clear log messages
oc: Neteja los messatges de l'enregistrament

en: This will permanently remove the log messages from the database.
oc: Aquò escafarà permanentment los messatges d'enregistrament de la basa de donadas.

en: Database log cleared.
oc: S'es netejat l'enregistrament de la basa de donadas.
