Notice Killer (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།
