Notice Killer (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Never
kk: Ешқашан

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: 1 week
kk: @count апта
