Notice Killer (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ
