Notice Killer (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Message
ta: தகவல்

en: No log messages available.
ta: எந்தவொரு பதிகைத் தகவலும் இல்லை.

en: User
ta: பயனாளர்

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Location
ta: இடம்

en: Details
ta: விபரங்கள்
