Notice Killer (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: File
fi: Tiedosto

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: User
fi: Käyttäjä

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Line
fi: Rivi

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Function
fi: Funktio

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Backtrace
fi: Jäljitä taaksepäin

en: 2 weeks
fi: 2 viikkoa

en: Clear log messages
fi: Poista lokiviestit

en: This will permanently remove the log messages from the database.
fi: Tämä poistaa lokimerkinnät pysyvästi tietokannasta.

en: Database log cleared.
fi: Tietokantalogit siivottu.

en: View URL
fi: Näytä URL
