Notice Killer (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: File
gl: Ficheiro

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Never
gl: Nunca

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: 1 day
gl: 1 día

en: Line
gl: Liña

en: Details
gl: Detalles

en: Referrer
gl: Referente

en: Function
gl: Función

en: 1 week
gl: 1 semana

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: Clear log messages
gl: Borrar as mensaxes do rexistro

en: This will permanently remove the log messages from the database.
gl: Isto ha eliminar permanentemente as mensaxes do rexistro da base de datos.

en: Database log cleared.
gl: Rexistro de base de datos borrado.

en: View URL
gl: Ver URL
