Notice Killer (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: File
eo: Dosiero

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: User
eo: Uzanto

en: Never
eo: Neniam

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Details
eo: Detaloj

en: Referrer
eo: Referantoj
