Notice Killer (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Never
gu: કદી નહી

en: Location
gu: સ્થાન

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: Line
gu: લીટી

en: Details
gu: વિગતો

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
