Notice Killer (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Type
te: రకం

en: File
te: ఫైల్

en: Message
te: సందేశం

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: User
te: వాడుకరి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Details
te: వివరాలు

en: 1 week
te: 1 వారం
