Notice Killer (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Type
is: Gerð

en: File
is: Skrá

en: Message
is: Skilaboð

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: 1 hour
is: 1 klst

en: User
is: Notandi

en: Never
is: Aldrei

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Details
is: Nánar

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: 1 week
is: 1 vika
