Notice Killer (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: File
ru: Файл

en: Message
ru: Чагаа

en: User
ru: Ажыглакчы

en: Never
ru: Кажан-даа евес
