Notice Killer (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: File
hi: फ़ाइल

en: Message
hi: संदेश

en: No log messages available.
hi: संदेश लॉग उपलब्ध नहीं हैं

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Location
hi: स्थान

en: Severity
hi: तीव्रता

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: Line
hi: रेखा

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Referrer
hi: अनुरोधक

en: 1 week
hi: १ सप्ताह

en: The time and date the event was logged.
hi: समय और दिनांक जब वृत्तांत बनाया
