Notice Killer (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: File
hr: Datoteka

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: User
hr: Korisnik

en: Never
hr: Nikada

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Line
hr: Redak

en: Details
hr: Detalji

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Function
hr: Funkcija

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Clear log messages
hr: Isprazni poruke zapisnika

en: This will permanently remove the log messages from the database.
hr: Ovo će trajno ukloniti poruke zapisnika iz baze podataka.

en: Database log cleared.
hr: Zapisnik ispražnjen.
