Notice Killer (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Type
ast: Triba

en: File
ast: Ficheru

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: User
ast: Usuariu

en: Never
ast: Nunca

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Line
ast: Llinia

en: Details
ast: Detalles

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Function
ast: Función
