Notice Killer (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Type
be: Тып

en: File
be: Файл

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: User
be: Карыстальнік

en: Never
be: Ніколі

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Line
be: Радок

en: Details
be: Падрабязна

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Function
be: Функцыя

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: 2 weeks
be: 2 тыдні

en: Clear log messages
be: Чысціць журнал паведамленняў

en: This will permanently remove the log messages from the database.
be: Гэта будзе пастаянна выдаляць журнальныя паведамленні з базы дадзеных.

en: Database log cleared.
be: Журнал базы дадзеных пачышчаны
